קורס צילום לילדים

 

ילדים1-005

    קורס צילום לילדים

  סדנה ייחודית לילדים ולילדות  (גילאי 8-12 ) שאוהבים לצלם ומעוניינים לרכוש מיומנויות צילום שונות, לבטא את עצמם ואת עולמם הפנימי וכמובן ליהנות מיצירת צלומים נפלאים. זו למעשה המתנה המושלמת לחובבי הצילום הקטנים.

   הצילום הוא שפה וכמו בכל שפה, יש צורך ללמוד אותה. בסדנה זו ניתנת לילדים האפשרות ללמוד צילום תוך התנסות ישירה בתחום חדש ומרתק זה, האינטראקציה  הקבוצתית, מעשירה את חווית הלמידה, מאפשרת שיתוף פעולה ומרחיבה את נקודת המבט האישית.

בסדנה נלמד להכיר את המצלמה ואופן ההפעלה שלה, נכיר ונתנסה בענפי הצילום השונים, נתבונן באור ונשתמש בתנאי תאורה שונים, נלמד כיצד לבנות תצלום טוב ע"י שימוש  בצבע, צורה ומרקם, נספר סיפורים בעזרת תצלומים, נשתעשע בשילוב הומור בתצלומינו, נלמד על הסדר והארגון  בעולם ובטבע ע"י צילום סדרות תצלומים, נכיר זוויות צילום, חיתוכי צילום ואפקטים מיוחדים, ניצור קולאז'ים  ע"י חיתוך והדבקה מחדש של תצלומים, נתנסה בצילום מופשט ונראה כיצד המוכר הופך לזר, נצלם דרך מראות ושהתקפיות, נתאר תנועה בעזרת הקפאתה וטשטושה, נצלם דיוקנאות של אנשים, ילדים ותצלומים קבוצתיים.

השתתפות בסדנה תבטיח פיתוח יכולות התבוננות והתרשמות, כאשר הצילום ככלי אמנותי מאפשר לחקור את סביבותינו הקרובה, את הטבע ובעלי החיים. הכלים והמיומנות שירכשו המשתתפים בסדנה, ישפרו את ביטחונם העצמי ויעזרו להם להפוך את הצילום לכלי רב עוצמה לביטוי אישי, תוך טיפוח סקרנות טבעית, הגברת המודעות העצמית והעצמאות המחשבתית

אופן הלימוד: בסדנה יעשה שימוש בטכניקות לימוד חדשניות המועברות באמצעים חזותיים להדגמה והמחשת: מצגות, תרגילים בצילום, ניתוח תצלומים ,קבלת משוב וכמובן יציאות לצילום בשטח שיאפשר ליישם את התכנים שנלמדו.

תצלומים קבוצתיים:

שתף

Leave a Reply

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.